800 112 111
Objednejte na
bezplatné lince

Zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4

Kombinovaný zvlhčovač vzduchu s ultrazvukem a ohřevem páry.

Skladová dostupnost: VYPRODÁNO
1.690,- Kč
s DPH / ks
Nelze objednat
Popis
Funkce
Parametry
Reference
Návod

Popis zvlhčovače vzduchu Ocean-CARE H4

loznice

Zvlhčovač vzduchu je jednoduchým řešením, jak dosáhnout optimální vlhkosti v bytě nebo na pracovišti. Ta by se měla pohybovat v rozmezí od 40 do 60 % relativní vlhkosti. Příliš suchý vzduch má za následek řadu onemocnění a naopak nadbytečná vlhkost prospívá nežádoucím plísním a roztočům.

Zvlhčovače vzduchu nabízené na českém trhu fungují na různých principech, které lze rozdělit do tří skupin. Nejjednodušší variantou jsou zvlhčovače na principu studené páry. Pára vzniká odpařováním vody ze speciálních vložek opatřených antibakteriální úpravou, které zachycují nečistoty a minerální látky z vody. Nevýhodou těchto typů přístrojů je finanční nákladovost na výměnu antibakteriálních vložek.

Ultrazvukové zvlhčovače vytvářejí vysokofrekvenčním oscilátorem z vody mikrokapičky, které vycházejí z přístroje jako velmi jemná ale jasně viditelná mlha. Jejich největší předností je vysoký výkon při minimální spotřebě elektrické energie. Bohužel však tyto zvlhčovače sami o sobě nedokáží zničit mikroorganismy a bakterie obsažené ve vodě, nejsou tedy lékaři doporučované pro alergiky.

Jediným typem zvlhčovačů, které produkují skutečně sterilně čistou vodní mlžinu, jsou přístroje na principu teplé páry. Zde se voda odpařuje v tenké vrstvě na topném tělese a před vypuštěním do místnosti se dále ochlazuje na optimální teplotu. Ohřev vody zajišťuje dokonalou likvidaci choroboplodných zárodků. Těmto přístrojům je však vytýkána vyšší spotřeba.

Zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4 kombinuje výhody dvou výše uvedených principů. Ultrazvuk pracuje naprosto tiše s minimální spotřebou elektrické energie a přitom je možné zajistit sterilní mlžinu díky ohřevu vody. Vysokofrekvenční oscilátor vyfukuje do místnosti mikrokapičky vody (mlžinu), které mohou být tvořeny pouze tímto ultrazvukovým principem, nebo je voda za použití předehřevu nejprve zbavena nežádoucích bakterií. Mlžina rozprašovaná do místnosti má v obou případech maximální teplotu 40°C. Demineralizační filtr umožňuje použití obyčejné vody z kohoutku, kterou zbavuje vodního kamene a minerálů a tím minimalizuje vznik bílých stop na nábytku.

Funkce zvlhčovače vzduchu Ocean-CARE H4

Ocean CARE
 • Tichý, energeticky nenáročný ultrazvuk
 • Teplá pára
 • Vysokofrekvenční oscilátor vytvářející mikrokapičky vody, tzv. mlžinu (páru)
 • Volitelná funkce předehřevu vody zabraňuje vzniku nežádoucích choroboplodných zárodků a množení bakterií ve vodní nádržce
 • Demineralizační filtr zbavuje vodu minerálů a vodního kamene, čímž snižuje tvorbu bílého povlaku na nábytku a umožňuje tak použít obyčejnou vodu z kohoutku
 • Zabudovaný automatický senzor udržuje požadovanou úroveň vlhkosti vzduchu v místnosti
 • Parní tryska je otočná o 360°
 • Možnost volby mezi třemi režimy provozu
 • Zvuková signalizace upozorní na prázdnou vodní nádržku
 • Možnost nastavení časovače až na 8 hodin
 • Přístroj je určen pro místnosti o velikosti do 20 m2

Technické parametry zvlhčovače vzduchu Ocean-CARE H4

Napájení: 220 – 240 V / 50 Hz
Příkon: 30 – 80 W, v závislosti na režimu provozu a množství produkované páry
Rozměry: 185 x 204 x 340 mm (h x š x v)
Váha přístroje (bez vody): 2980 g
Objem nádrže na vodu: 3500 ml
Doporučená plocha místnosti
při standardní výšce stropu 2,5 m:
max. 20 m2
Hlučnost: 35 dB
Maximální životnost filtru: 180 dní (automatický režim, 6 hod. denně), 1 ks je součástí balení
Spotřeba vody: 58 – 175 ml/hod., v závislosti na režimu provozu
Princip zvlhčování: ultrazvuk s možností ohřevu páry

Reference

Zvlhčovač funguje skvěle. Výborný servis z vaší strany. Rychlé dodání, český návod, vše jak má být.
Martin J., Štemberk

Přístroj splňuje vše, co jsem očekával. Líbí se mi, že při nočním režimu je vypnutá zvuková signalizace. Palec nahoru za moderní design.
Filip M. , Jaroměř

Moc děkuji za váš skvělý výrobek. Se zvlhčovačem jsme velmi spokojeni a v noci se nám lépe spí.
Jarmila V., Rýmařov

Naše malá dcerka má od narození problémy se zvětšenou nosní sliznicí a špatně se jí dýchá nosem. Často se nám dusila a několikrát denně jsme ji museli odsávat. Od té doby, co jsme zakoupili zvlhčovače – jeden máme v pokojíčku a jeden v ložnici – se dcerce lépe dýchá a sliznice jí už tolik neotéká. Máme z toho velkou radost a váš zvlhčovač všem vřele doporučujeme!
Zuzana S., Prachatice

Jsem ráda za každou nabídku, která mi vylepší pracovní prostředí. S Vašimi službami jsem velice spokojena.
Zdena T.

Zvlhčovač se nám porouchal a museli jsme ho poslat na reklamaci. Samozřejmě jsme z toho měli strach, asi jako každý. Ale byli jsme mile překvapeni tím, že reklamace byla rychle a bezproblémově vyřízená. O jejím stavu jsme byli průběžně informováni a opravený přístroj nám byl zdarma zaslán zpět domů. I přes tuto nepříjemnost oceňuji velice seriózní přístup a kvalitu péče o zákazníka.
Ing. Miloš Ř., Soběslav

Návod zvlhčovače vzduchu Ocean-CARE H4

Návod k obsluze - Ocean-CARE H4 - CZ
FORMÁT PDF      VELIKOST 1,0 MB
Návod k obsluze - Ocean-CARE H4 - SK
FORMÁT PDF      VELIKOST 0,5 MB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.