800 112 111
Objednejte na
bezplatné lince

Vysušená pokožka

Vysušená pokožka

Život v interiéru je neoddělitelně spojen s produkcí vlhkosti, se kterou se obyvatelé interiéru tak či onak musejí vypořádat. Stejně tak ale může být problémem, když je vzduch příliš suchý.

Vysušená pokožka trápí převážně v zimním období velké procento žen a dětí. Taková pokožka je na dotek nepříjemná a také může způsobovat další problémy a nemoci v podobě lupénky či ekzému. Nejčastější příznaky toho, že je vaše pokožka suchá, jsou například svědění, brnění, miniaturní šupinky. Suchá kůže je na první pohled velmi bílá, a pokud po ní přejedete něčím ostrým, zůstanou na ní viditelné stopy.

Pokud chcete předejít vysušené pokožce, používejte kvalitní hydratační mléka, která dodají vaší pokožce tu správnou hydrataci a jemnost. Dále je důležité zařadit do svého jídelníčku stravu bohatou na vlákninu a vitamíny, zajistit si dostatečný příjem tekutin během dne a udržovat vzdušnou vlhkost v rozmezí od 40 % - 60 %. Protože pouze pleť, která je nasycená vodou a je intenzivně hydratovaná, je plná života a září krásou!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.